Krzyże apteczne FULL COLOR to najlepsza możliwa reklama, która z pewnością wyróżni Państwa Aptekę spośród innych. Urządzenie pozwala na wyświetlanie zaawansowanych animacji 3D, tekstów, grafik czy nawet filmów. Pełnokolorowa gama animacji pozwoli dopasować urządzenie do charakteru Państwa Apteki. Sterowanie odbywa się za pomocą komputera poprzez aplikację RGB Cross Studio lub za pomocą telefonu z systemem iOS/Android poprzez aplikację RGB Switcher. Na krzyżu można wyświetlać dowolne kolorowe treści nadając im wiele efektów graficznych. Dodatkowo krzyż wyposażony jest w zegar, termometr oraz kalendarz, które może prezentować naprzemiennie. Istnieje możliwość wgrania różnych animacji na określone godziny (np. inna treść gdy apteka jest czynna oraz inna gdy jest zamknięta). Urządzenie posiada automatyczną regulację jasności. Oprogramowanie zapewnia również możliwość automatycznego wyłączania urządzenia na noc. Krzyże serii FULL COLOR dostępne są w różnych rozmiarach.

 


Atuty krzyża aptecznego Full kolor


Dostępne modele

 

 

 
 
 
 
 

Przykład montażu

Montaż równoległy do ściany Montaż prostopadły do ściany

Sterowanie
 
Sterowanie za pomocą Wi-Fi

Wyświetlacz pracuje w sieci WLAN Wi-Fi jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez acces-pointy, routery itp. Antena Wi-Fi jest wbudowana w wyświetlacz. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu.

 

Sterowanie za pomocą LAN

Wyświetlacz pracuje w sieci LAN jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obsługującym poprzez huby, switche itp. Przewód połączeniowy to skrętka UTP, ze złączami RJ-45. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyświetlaczu.